Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда87564
Бір айда8182
Бір аптада2049
Кеше478
Тәулік98
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 193
өздігінен білім алу - 112
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 28
басқа формалар - 9
Дауыс бергендер саны: 399
Нәтижені көру
Жоғары сынып оқушылары
Базар Нуржан
Базар Нуржан

География пәнінен республикалық онлайн олимпиадасының ІІІ орын, география пәнінен халықаралық Әл-Фараби онлайн олимпиадасының ІІ орын /2020/ жүлдегері.

Хурмангалиев Ерасыл
Хурмангалиев Ерасыл

Республикалық өзін-өзі тану пәні олимпиадасының  І орын /2018/, ХХ Республикалық Абай оқуларының ІІ орын /2019/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2019/, облыстық "Жарқын болашақ" олимпиадасының ІІ орын /2020/ жүлдегері, ІІ республикалық «Ділмар» атты шешендік өнер байқауның Алғыс хат /2019/ иегері.

Хаманай Асхат
Хаманай Асхат

Облыстық Абай оқуларының ІІІ орын, облыстық Әбіш оқуларының ІІІ орын, "Абайды оқы, таңырқа!" республикалық мәнерлеп оқу байқауының /Тұран-Астана университеті, 2020/ І орын жүлдегері. ІІ республикалық «Ділмар» атты шешендік өнер байқауның Алғыс хат /2019/ иегері.

Баяманова Аида
Баяманова Аида

«Жарқын болашақ» Х облыстық олимпиадасының ІІІ орын /2018/, облыстық көптілділік олимпиадасының ІІІ орын /2018/, І орын /2019/, облыстық лингвистика олимпиадасының ІІІ орын /2018/, ағылшын тілінен облыстық пән олимпиадасының ІІІ орын /2018, 2021/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2018, 2019/, ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Кабдулла Дильназ
Кабдулла Дильназ

Word Robot Olympiad-WRO-2017 робототехника олимпиадасының ІІІ орын, облыстық «АКТ білім беруде» конкурсының І орын /2016/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2019/ жүлдегері.

Омурбаева Адель
Омурбаева Адель

Облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2017/, ІІІ орын /2018/, ІІ орын /2020/ жүлдегері.

Мағзұмова Айшабибі
Мағзұмова Айшабибі

Облыстық Абай оқуларының ІІІ орын жүлдегері, «Абай әлемі» атты І республикалық шығармашылық байқауының Алғыс хат иегері /2020/.

Курмашева Дильназ
Курмашева Дильназ

ХІ  облыстық М.Мақатаев оқуларының ІІІ орын /2016/, «Жарқын болашақ» Х облыстық олимпиадасының ІІІ орын /2018/, облыстық  М.Мұқатаев оқуларының Құрмет грамотасының /2018/, облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2018/ иегері.

Сейсембаева Аружан
Сейсембаева Аружан

Орыс тілі мен әдебиеті пәнінен облыстық пән олимпиадасының ІІ орын /2019/, ІІ орын /2020/, ІІ орын /2021/ жүлдегері.

Жунусбеков Бахтияр
Жунусбеков Бахтияр

Облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Смагулова Диляра
Смагулова Диляра

Қ.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен облыстық  олимпиадасының ІІІ орын /2018/, биология тілінен облыстық пән олимпиадасының І орын /2021/ жүлдегері.

Қинаят Жәңгір
Қинаят Жәңгір

Облыстық ғылыми жобалар конкурсының ІІ орын /2020/ жүлдегері.